Vlastní design

Stmívací lampička s vlastním designem

1 200 Kč
Dostupnost: Na objednání
Vlastní design

Detailní popis produktu

Nevybrali jste si z naší nabídky lampiček? Nevadí, rádi Vám vyrobíme lampičku na míru.

ORIGINÁLNÍ DESIGN. Světýlka jsou originální, protože písmo pochází z naší ruky. Nevypadají tedy jako na jiných stránkách, kde výrobci používají stejné fonty. Lampička může mít navíc jakýkoli tvar s jakýmkoli textem. Pokud si nevyberete z naší nabídky, rádi Vám ji vyrobíme na míru.

SVĚTLO SE DÁ ZTLUMIT NA ÚPLNÉ MINIMUM, což využijete v pokojíčku, kde se někdo bojí, nebo když budete v noci hledat peřinu či oblíbeného kamaráda na spaní.

LAMPIČKA JE EXTRA ÚZKÁ. Díky naší konstrukci má lampička na šířku pouze 2 cm. Napájení je elegantně vyřešeno přes jeden slabý bílý kabel. Nikde netrčí žádné rušivé součástky jako např. pouzdro na baterky s vypínačem.

SVĚTÝLKO LZE POUŽÍVAT NEOMEZENOU DOBU. Díky konstrukci s hliníkovým páskem nedochází k zahřívání LED a proto může světýlko svítit neomezenou dobu. Zároveň se dítě o LEDky nemůže popálit.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ. Lampička se ovládá pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Funkce zapnout/vypnout, dále je možno zvolit ze 3 přednastavených jasů (25, 50 a 100%). Pásek jde ale i zesílit a zeslabit dle potřeby ve 20stupních jasu. Využít můžete i různé přednastavené blikající módy.

SVĚTLO JE BEZPEČNÉ K VYUŽITÍ U POSTÝLKY. Světýlko je na 12V DC, ale díky integrovanému adaptéru lze lampičku napojit na klasickou zásuvku 230V. Řečeno po lopatě, světýlko má nízké bezpečné napětí, pokud by na něj tedy dítko sáhlo, nehrozí poranění. Stačí schovat adaptér třeba pod postel nebo za skříňku a pak už se nemusíte bát, když bude lampička na dosah malým ručičkám. U naší konkurence najdete nejen světla na 230V, což je životu nebezpečné napětí (asi jako když dítě sáhne přímo do zásuvky), ale někteří používají i žárovky, které se mohou, ač jsou LED, rozpálit a dítě se může popálit. To u našich světýlek nehrozí.

LAMPIČKA MÁ DOSTATEČNĚ DLOUHÝ KABEL. Délka pro zapojení do zásuvky je až 3 m. Délka přívodního kabelu k adaptéru je 110 cm, od adaptéru k lampičce 170 cm. Věříme, že bude tato délka dostačující pro většinu pokojíčků.

SNADNÉ ZAVĚŠENÍ. V konstrukci je připravena dírka. Stačí tedy zatlouct hřebíček do zdi a světýlko zavěsit.

Další provozní a bezpečnostní pokyny jsou dodávány spolu s výrobkem.

Lampička se může od ilustračního obrázku vzhledově lišit (barva, struktura). Suky a drobné nedokonalosti dřeva jsou přirozenou vlastností a nejsou považovány za závadu, každý kus je zkrátka originál.

Výrobek je dekorace. Neslouží jako hlavní zdroj světla. Nevhodné pro děti. Používat pod dohledem dospělé osoby. Před použitím pozorně čtěte návod k použití.

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lampičky
Materiál: Březová překližka přírodní
Průměr: 40 cm
Tloušťka: 2 cm
LED pásek: 10W
Napájení: 230V